%20 indirimli

DİKKAT ÇALIŞMASI 2

Fiyat
:
53,00 TL
İndirimli Fiyat
:
42,40 TL
%20indirimli
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Multibem Dikkat Çalışmaları’yla amaçlanan; çocukların anlama, anlamlandırma, farkı fark edebilme, problem çözme ve sonuca ulaştırma yetilerini geliştirmektir.

  Kitaptaki etkinlikleri uygularken dikkat edilecek en önemli husus eğitimci tarafından kullanılan dilin yüreklendirici ve teşvik edici olmasıdır. Çünkü duygusal olarak zedelenmiş bir çocuğun gerçek performansını sergilemesi zordur.

  Multibem eğitim felsefesiyle aynı hareket etmek üzere etkinlikleri ayrıca üç boyutlu materyallerle somutlaştırmayı desteklemenizi tavsiye ederiz. Örneğin sudoku uygulamasını lego veya bloklarla deneyimlemek süreci hızlandıracaktır.

  Çocuk etkinlikleri yaparken gözlemlenip kayıt altına alınması çocuğun dikkat süresi ve zorlandığı konularla ilgili veri olacaktır.

  Kitabın sonuna konulan öğretmen kayıt sayfası doldurulmalı çocuğun iyi olduğu ve zorlandığı konular belirlenip benzer sorular çözülmelidir.

  Elinizdeki kitap hem çocuğun dikkat süresini hem de kalitesini geliştirmeyi amaçlamaktadır. Unutulmaması gereken her çocuğun özel olduğu sevgiyle, ilgiyle ve itinayla davranılmayı hak ettiğidir.

  Yaş: 48ay +
  Yazar: Müzeyyen Çiçek
  Baskı Tarihi: 2017

  Sayfa Sayısı :64
  Ebat : 21cm x 29.7 cm
  ISBN : 978-605-9774-49-9
  Cilt Tipi: Spiral Cilt
  Kağıt Cinsi: 1. Hamur 90 gr.


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.